Вступне слово до дегустації 28.11.2018 р. (Зарізька ЗОШ, семінар)

Вступне слово до дегустації 28.11.2018 р. (Зарізька ЗОШ, семінар)

У 2011 р. територію маслозаводу було викуплено нинішніми власниками, які вирішили відродити це підприємство та підняти його на новий рівень. Так виник ТОВ «МАСЛОЗАВОД «ЗАРІГ». А в 2013 році було випущено першу продукцію під ТМ «ЗароГ» на реконструйованому заводі. Відтоді продукція незмінно виробляється під торговою маркою “ЗароГ”, яка вже зарекомендувала себе на ринку та знайшла свого споживача.

На сьогодні в активі підприємства понад 40 найменувань молокопродуктів: це молоко, ряжанка, кефіри, сметана, сири кисломолочні, 3 види вершкового масла, сиркові десерти та м’які сири (бринза), термостатна продукція; ведеться робота над розширенням асортименту (планується випуск продукції в пляшці та нових видів м’яких сирів). Усе це виробляється в історичній будівлі цеху, яку укомплектували сучасним обладнанням. Завершено будівництво нового цеху, що дозволить збільшити обсяги перероблення молока до 80 тонн на добу.

Політика підприємства – виготовляти якісну продукцію зі свіжої сировини (радіус доставки молока не перевищує 30 км). Молочні продукти виготовляються класичним методом за чинними державними стандартами та без додаткових штучних складників (жодних синтетичних барвників, консервантів та рослинних жирів). Уся продукція повністю відповідає ДСТУ та санітарно-гігієнічним вимогам, не містить у своєму складі шкідливих речовин і генномодифікованих організмів.

На заводі працює штат кваліфікованих фахівців, які дбають про те, щоб із якісної сировини було виготовлено натуральні та корисні для здоров’я молочні продукти. Очолюють підприємство мудрі та досвідчені люди, які не бояться експериментувати та йдуть у ногу з часом.

Натуральність молочної продукції – це вибір власників та керівництва заводу.

Наша продукція виготовляється лише з коров’ячого молока (молоко пастеризоване, молоко пряжене, ряжанка, кефір, біфідойогурти, сири кисломолочні, бринза), вершків (сметана та масло) з додаванням найкращих заквасок та наповнювачів (десерти сиркові, сирок солоний з овочами, сиркові маси). Якісні молочні продукти чинять корисний вплив на організм: покращується травлення, зміцнюється імунітет, підтримується нормальна мікрофлора. Ми щодня працюємо над покращенням якості для свого споживача.

Керівництво заводу та власники не тільки підтримують добрі традиції виготовлення корисних молочних продуктів з якісної сировини, а й беруть активну участь у житті громади. На базі ТОВ «ОРЖИЦЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» проводилася науково-практична конференція спільними силами керівництва заводу та викладачами Полтавського університету економіки і торгівлі за участю працівників заводу та дистриб’юторів. Засновники та адміністрація заводу регулярно надають допомогу воїнам АТО, Зарізькому СБК, Зарізькій ЗОШ та ДНЗ «Сонечко». Не кажучи вже про те, що двері молокозаводу завжди відчинені для гостей: щороку завод проводить екскурсії по території та виробництву для кількох сотень дітей. Стало доброю традицією перед великими святами приймати вітання від вихованців Зарізького ДНЗ «Сонечко» та учнів Зарізької ЗОШ і пригощати маленьких артистів корисними смаколиками.

Добросусідські стосунки у громаді – це запорука успіху та процвітання.