Відвідувачі та учасники виставки «АгроПром — Полтава – 2018» ласували продукцією «ЗароГ»

Вже вшістнадцяте в Полтаві у виставковій залі міського будинку культури відбулася Міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром — Полтава – 2018». На виставці за участі директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Фролова представили новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, продукцію сільгоспвиробників, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства, ветеринарні препарати, комбікорми та обладнання для їхнього виготовлення, засоби захисту рослин та добрива.

Експозиції цьогорічної виставки представили 50 господарств з 8 областей України. Вперше презентували ґрунтообробну техніку компанії зі Словенії. Свою продукцію презентували відомі виробники області. Охочі поласувати молочними продуктами ТМ «ЗароГ» мали змогу їх скуштувати на дегустації та дізнатися про новинки та особливості продукції.

Головне — налагодження ділових партнерських стосунків у сфері сільського господарства, адже найголовніше для переробних підприємств – це якісна сировина, – впевнена керівник полтавського представництва ТОВ “Оржицький молокозавод” Таміла Рева.