Йогурт від дитячої застуди

Європейські вчені з декількох країн провели дослідження, яке показало, що йогурти можуть стати ефективним засобом для профілактики респіраторних захворювань у дітей. Але не просто йогурти, а лише  ті, в яких дійсно містяться спеціальні бактерії – пробіотики.

У такий кисломолочний продукт вміщують бактерії, які нормалізують мікрофлору кишечника. А оскільки саме в кишечнику живуть мільярди бактерій, відповідальних за повноцінне функціонування імунітету людини, це завдає безпосереднього впливу на загальний стан здоров’я і здатність організму протистояти застудам і вірусам.

У процесі дослідження діти у віці від 3 до 6 років вживали йогурти з пробіотиками – одна з груп пила йогурт, іншій давали плацебо. З’ясувалося, що діти з першої групи на третину рідше, їхній стан здоров’я дійсно покращився. Якщо застуда розвивалася, дитина переносила її легше. На думку експертів, немає необхідності купувати спеціальні препарати, досить збільшити вміст якісних кисломолочних продуктів в раціоні дитини. Корисні бактерії містяться в йогурті, кефірі, ряжанці, твердих і м’яких сирах, кислому молоці, сироватці та інших подібних продуктах.

Тож якщо хочете бути здоровими, рекомендуємо включити до раціону йогурти ТМ «ЗароГ», адже вони виготовляються на традиційній йогуртовій заквасці, що включає корисну болгарську паличку. Будьте здорові з «Зарогом»!