Кефірно-гречана дієта – смачно, легко та корисно для організму!

 • Дієту на кефірі та гречці використовують люди не тільки з метою схуднення, але й для оздоровлення організму. Гречано-кефірна дієта дійсно є лікувальною. Її ефект полягає в наступному:
  Без особливих зусиль на гречці і кефірі можна скинути 7-12 кг.
  Дієта на кефірі та гречці відновлює порушений баланс мікроелементів.
  Кефір та гречана крупа очищають організм від шлаків, наводять генеральне прибирання травної системи.
  Вона ефективна в боротьбі зі стресом, з безсонням, хронічною втомою.
  Дієта на кефірі та гречці хороша при лікуванні анемії, захворювань печінки, жовчного міхура, шкірних покривів і суглобів.

Як працює дієта на кефірі та гречці

Як ви вже здогадалися, головними компонентами дієти будуть кефір і гречка. Подивимося, як діють на наш організм ці продукти …

Корисні властивості гречки:

– в гречці багато білків і мало вуглеводів в порівнянні з іншими крупами,
– гречка поживна, оскільки на третину складається з білків,
– до складу гречки входять всі необхідні вітаміни.

Корисні властивості кефіру:

– кефір здатний зупинити процеси гниття в кишечнику,
– він виводить токсини і стимулює роботу печінки,
– в кефірі багато корисних вітамінів,
– кефір корисний навіть для поліпшення кольору обличчя.

Чи можна схуднути за дієтою на кефірі та гречці

Схуднути на такій дієті не тільки можливо, але і дуже просто! Тільки ліниві не використовують її. Подивившись на дію компонентів гречано-дієти кефіру, кожен зрозуміє, що вага знизиться. Адже мала кількість вуглеводів, харчування на основі білків — прямий шлях до схуднення! І, безумовно, ніхто не зможе схуднути швидко, не очищаючи організм від шлаків і токсинів, а тут гречка з кефіром це зроблять за вас.
Не будемо забувати, що організм кожної людини індивідуальний, і час, потрібний на схуднення, у всіх буде різним. Деяким вистачить всього 4-5 днів, щоб очистити організм і позбутися від 10 зайвих кг, а комусь навіть двох тижнів буде мало.

Інструкція по дієті на кефірі та гречці

Ваше меню на сніданок, обід і вечеря буде складатися лише з гречки і кефіру. Таким чином, дієта триває тиждень, максимум два. Ні в якому разі не сидіть на гречано-кефірної дієті довше двох тижнів. Повтор дієти можливий лише через 1,5 місяці.
Для дієти вибираємо не знежирений кефір! Якщо ви будете вживати знежирений кефір, очищення організму буде неможливим, тому що нам потрібні жирні кислоти. Гречку треба не варити, а запарювати. Залийте гречку окропом у співвідношенні 1:2, дайте настоятися протягом 12 годин. Ніяких спецій, солі і перцю! Обмежень на прийом їжі немає, але радять влаштовувати собі прийом їжі 4 рази в день. Останній прийом їжі повинен бути за 3-4 години до сну. Кефір найкраще пити за півгодини до гречки і після півгодини після гречки. Хоча деяким є гречку всухом’ятку буде непросто. Чекайте, що в перші 2 дні вам буде хотітися багато їсти, нічого страшного, їжте! А пізніше гречка з кефіром стануть набридлими продуктами, та й організм звикне до меншого вживання їжі. Їсти хотітися буде мало. Тому після закінчення дієти, прислухайтеся до свого організму, кладіть їжу маленькими порціями, думайте, чи голодні ви ще.