Ми – з вами, наші партнери та споживачі!

Сьогодні, у непростий для кожного українця час, головне для підприємств – зберегти партнерські стосунки та втриматися на плаву.  Серед тих, кому зараз чи не найскладніше, опинилися зараз постачальники молока. Стрімке поширення вірусу COVID- 19 спричинило знецінення національної валюти, додаткові витрати на санітарну обробку, персональні спецзасоби та інше матеріальне навантаження на підприємства.

ТМ «ЗароГ» намагається підставити плече нашим  партнерам – постачальникам молока-сировини,  які були з нами в кращі часи і залишаються сьогодні. З метою підтримки партнерських стосунків, забезпечення продуктивної та плідної співпраці, засновники та дирекція ТОВ «Оржицький молочний завод» прийняли рішення залишити ціну на молоко коров’яче на рівні цін, встановлених на березень 2020 року.

Для героїв нашого часу – медпрацівників – у фірмовому магазині, що знаходиться на території заводу, передбачено 20% знижку. Вдячні Вам за самовідданість і професіоналізм!

Весна настане, вірус буде подолано, зникнуть на обличчях людей маски, відійде у небуття страх. Та добро, людяність та справжнє партнерство залишаться.

Будьмо здорові! Ми – з вами!