Молочна правда від ТМ Зарог: пастеризація

Друзі, на жаль, ми помилково втратили один з наших постів. Виправляємо ситуацію, але разом з тим дублюємо Ваші коментарі та відповіді на них, адже вони дуже цінні і для нас, і для вас.

Отже, зустрічайте 👏 свіжу порцію молочноі ПРАВДИ від ТМ Зарог 🧐

Сьогодні ми розповімо про пастеризацію молока, яка оплутана мереживом різноманітних міфів. Та ми вже один раз назвалися «руйнівниками міфів», тоді й будемо продовжувати в цьому дусі 💥

Правда 2. Безпечне молоко – пастеризоване молоко. Адже це молоко без патогенних бактерій, але зі збереженими смаковими якостями.
Для початку давайте розберемося, що означає термін «пастеризація». Пастеризація – це нагрівання до температури, яка нижче за температуру кипіння на нетривалий час з метою знищення патогенних бактерій.

При цьому оптимальний температурний режим дозволяє зберегти корисні властивості молока та характеристики (колір, запах, консистенцію, смак тощо).
Пастеризація – обов’язкова умова для молока, з якого потім виготовляються всі інші молочні продукти.

Так, ми розуміємо та поважаємо поціновувачів свіжого домашнього молока, особливо коли споживач добре обізнаний із станом здоров’я корови, умовами її утримання в господарстві, дотриманням санітарних умов. Але досвід показує, що якість такого молока – дуже нестабільна. В ньому, крім корисних складових, можуть бути й шкідливі.

Молоко ТМ Зарог є пастеризованим, адже ми впевнені, що саме з пастеризованого молока створюються найсмачніші, справжні та корисні молочні шедеври ТМ Зарог 😋.
Смакуйте та насолоджуйтесь