“Оржицький молокозавод” отримав диплом конкурсу “Кращі товари Полтавщини”

29-го серпня у Полтавській ОДА відбулися урочистості, присвячені Дню підприємця. Напередодні свята у облдержадміністрації зібрали круглий стіл за участю підприємців, представників влади та навчальних закладів області. Головними питаннями для обговорення були розвиток підприємництва на Полтавщині та співпраця між органами влади, представниками бізнесу та залучення до цих процесів передових напрацювань вишів.

Вела захист директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко. Вона позитивно оцінила стан розвитку підприємництва на Полтавщині. Зокрема відзначила, що за кількістю середніх підприємств Полтавська область входить до числа кращих регіонів України.

Під час урочистої частини заходу організатори нагородили переможців та активних учасників обласного конкурсу “Кращі товари Полтавщини”. Свої заслужені нагороди отримали керівники найбільш успішних ОТГ, приватні підприємці та фірми із різних міст нашої області. Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь перед врученням почесних нагород відзначив, що завдяки представникам великого, середнього та малого бізнесу область має стабільний розвиток та неабиякі перспективи.

Свій диплом “Кращого товару Полтавщини” отримали і представники Оржицького молокозаводу.

  • Ми беремо участь у обласному конкурсі вже не перший рік. Приємно, що наш завод відзначають. Напевно, це визнання нашої роботи, яку ми спрямовуємо на розширення астортименту товарів та на благо наших споживачів, – сказала після отримання диплому керівник представництва у місті Полтава Таміла Рева.

Нагадаємо, Оржицький молокозавод є виробником продукції під торговою маркою «ЗароГ». На сьогодні підприємство випускає понад 40 найменувань молочних продуктів. Із якісного молока сучасному обладнанні та за новітніми технологіями на заводі виготовляють продукти, які вже встигли стати улюбленими для багатьох полтавців.