Полюбляєте кефір так, як любимо його ми?

Що робить кефір ТМ Зарог таким популярним? 😍 Якби це питання задати нашому технологу, то вона б підняла ліву брову, поправила окуляри 🤓 та прочитала б лекцію на предмет відмінних якостей нашого кефіру. І окрім натуральності, свіжості та гарантованої якості, в її розповіді було б багато про користь пробіотиків, відповідний термін зберігання та особливу рецептуру ☝️.

Але наші покупці оцінюють продукцію ТМ Зарог, в першу чергу, за смаковими якостями 😋Отже, з відгуків про кефір перші місця займають такі особливі риси, як «смак дитинства», «неймовірна користь» та «найсмачніші млинці або окрошка». Серед нестандартних: «мммм… вівсяночка на ранок з кефіром Зарог – заряд енергії на весь ранок», «перекус з кефіром від Зарог допомагає мені підтримувати мій чутливий шлунок в порядку», «випиваю по дорозі з магазину зі свіженьким хлібом, і це неабияке задоволення». Тож маємо припущення, що кефір ТМ Зарог займає неабияке місце в житті українців, а особливо мешканців Києва, Полтави та Сум, адже найоригінальніші відповіді ми отримали саме з цих регіонів.

А ви оцінили вже смакові якості нашого кефіру? Якщо ще ні 😳, то ловіть у магазинах мережі Еколавок та Новусів. Він чекає, в зеленій кольоровій гаммі ТМ Зарог 👍