Святкуємо разом

Ви бачили село Заріг? Щоб ви не шукали на мапі Полтавської області невелику точку, ми трохи розкажемо про місце, де народжується смакота та користь. Тим більше, сьогодні в Зарозі свято! В цей серпневий час, коли, за рекомендацією Бредбері, серпневі ночі треба розбавляти вогниками свічок та молоком, що наливається в кухлик для домовичка, муркотанням кота і стрекотом коників, село на Полтавщині з промовистою назвою Заріг святкує День Села. Це свято збігається із Яблучним Cпасом, отже ми дякуємо нашій, без сумніву, родючій землі за можливість дарувати користь та здоров’я.

Свято святом, але ми знаємо, як поціновувачі нашої продукції чекають свіжесеньких смаколиків. Відкриємо сьогоднішню таємницю: продукція, з датою виробництва від 19 серпня – особлива. Вона, окрім неперевершених та вже впізнаваних смаків натуральності, містить ще й виняткову енергію: життя, свята та серпневого духу. Тож, смакуйте із задоволенням, насолоджуйтесь душею Зарогу в нашій продукції, зробленої з турботою та любов’ю.

Дякуємо за довіру, яку ми отримуємо з кожною покупкою нашої продукції. Заріг надихається вашими позитивними відгуками, село живе, працює та святкує.