Упаковка, яку хочеться вхопити, або смак, який не можна забути?

Ці маркетингові суперечки старі як світ. Що має бути головнішим: гарна упаковка або все ж таки смакові властивості? Багато хто вважає, що головне – «зачепити» упаковкою, створити навколо неї смачну легенду та вигідно продати споживачу. А до смаку вже звикнуть.

Та ми не зовсім погоджуємося з цією теорією. Звичайно, ми слідкуємо за останніми трендами в сфері пакування молочної продукції, але для нас першочергове – смак та якість, яким вже довіряють. Тому наш дизайн – сучасний, відповідає всім стандартам, але простий та зрозумілий кожному. Так, наша упаковка може й не «кричить» на весь магазин: «беріть мене, я неймовірно смачна». Наша продукція більш схожа на просту, але турботливу хазяйку, яка запрошує скуштувати натуральне, справжнє, без домішок та барвників. Ми вкладаємо всі сили саме в якість, щоб ви отримували незабутній смак. Тому скуштувавши продукцію «Зарог», ви точно залишите собі спогади про надзвичайний та, водночас, простий та справжній смак, який навряд чи можна забути чи сплутати.

Ми пишаємося тим, що впевнено тримаємо марку якості продукції ТМ «Зарог». Тож шукайте нашу просту та звичну упаковку, адже в ній – справді дивовижний смак, який ви обов’язково впізнаєте з-понад багатьох інших!