Шалені плани на 2021

Святкували 🎄, щедрували 🎅 та в ополонку пірнали 🏊‍♀️! Пора й до роботи повертатися💪

Ми не підводили підсумки 2020 року, адже традиційно цей рік «був непростим, але він 💯 запам’ятається». Та на 2021 в нас шалені плани! І ми впевнені в їх здійсненності, адже надихаєте нас саме ви – споживачі.

І отже, топ-новина:

✅ ми плануємо розширення власної ферми🐄. Приміщення буде збудоване за європейськими стандартами з найкращим обладнанням. Це буде справжній курорт 🏰 для корівок, в якому безприв’язне утримання, смачні корми та суцільна автоматизація процесів. Ми будемо показувати процес будівництва, аби ви могли бачити, звідки ми беремо молоко 🥛 для нашої смачнючої молочної продукції ТМ Зарог😋.

Так, для когось може здаватися дивним, що ми вкладаємо ресурси в якісну сировину, а не в рекламу 🤷‍♀️ Але підхід, в якому продукція рекламує сама себе, для нас найбільш прийнятний 👍. Окрім того, збільшення виробництва молока – збільшення обсягів продукції, яку ми зможемо поставляти в ще більшу кількість мереж та окремих магазинів🛒.

✅ Окрім того, в мріях – м’які сири. Вже пробували – виходить ну дуже смачно. Шукаємо партнерів, яким потрібні саме справжні м’які сири, адже для виробництва необхідні обсяги.

✅ А ще, ми плануємо руйнувати деякі стандартні міфи про молоко, з якими постійно стикаємося в роботі. Ох, скільки ж там маркетингових легенд, далеких від дійсності 🤦‍♀️. Та наші аналітики вже назбирали цікавих історій, тож слідкуйте уважно за нашими новинами на сторінці, приймайте участь у конкурсах, отримуйте призи 🎁.

Тож, до справи! Пірнаємо з головою в 2021 та впевнено рухаємося до успіху!