Яке молоко краще пити: гаряче чи холодне?

Молоко є найбільш широко споживаним продуктом у багатьох країнах світу. Воно містить білок, кальцій, вітамін D, калій та багато інших корисних речовин. Багато людей полюбляють пити цей продукт гарячим, у той же час є прихильники холодного молока. У будь-якому випадку обидва варіанти мають свій власний список переваг.

Приміром, підігріте молоко покращує якість сну активності амінокислот. Триптофан необхідний для синтезу серотоніну або гормону щастя. Саме він у вечірній час знижує рівень стресу і позбавляє від накопичених за день тривог, покращує настрій, дозволяє розслабитися.

Ще один незаперечний бонус – поєднання теплого молока з медом є відмінним домашнім засобом для лікування застуди, адже тепле (не гаряче!) молоко посилює всмоктування меду, який, як відомо, має потужну антибактеріальну дію. В цей же список можна включити зняття дискомфорту під час ПМС за рахунок вмісту калію. А додана до продукту дрібка куркуми сприятиме  вимиванню токсинів з організму.

То що? Гаряче перемогло без бою? Аж ніяк! Холодне молоко залюбки впорається з підвищеною кислотністю і допоможе при виразці шлунка. Мало кому відомо, що саме в такому вигляді воно сприяє схудненню. Суть у тому, що наявність кальцію покращує обмін речовин організму та допомагає уникнути непотрібних перекусів. Ще одна перевага – поліпшення стану шкіри за рахунок електролітів, які ведуть боротьбу з зневодненням.

Ідеальний варіант – пиття молока без розігрівання після пробудження. При цьому медики додали, холодне молоко не варто вживати взимку, оскільки існує ризик застудити горло.

Пийте молоко «ЗароГ» у будь-якому вигляді! Це надзвичайно корисно і дуже смачно. А ще – безпечно, адже наша продукція ретельно перевіряється у лабораторії, починаючи від сировини і аж до готового продукту.