Благодійний вечір у Полтавській міській раді – ТМ «Зарог» не могла залишитися осторонь – діти отримають 100 продуктових наборів на суму 6 тисяч грн

Благодійний вечір у Полтавській міській раді – ТМ «Зарог» не могла залишитися осторонь – діти отримають 100 продуктових наборів на суму 6 тисяч грн.

Коли наближаються новорічно-різдвяні свята, саме час згадати про тих, кому в житті пощастило менше, ніж іншим. Як відомо, Оржицький молокозавод повсякчас здійснює не лише комерційну діяльність, але й благодійну. Так, у Полтавській міській раді провели благодійну вечірку «Подаруй дитині казку», що проводиться активістами ГО «Наш шлях» з 2006 року. Учасники заходу гуртом збирають подарунки для малозабезпечених дітей, після чого волонтери з громадської організації, перевдягнувшись Дідом Морозом та Снігуркою, розносять їх малечі по домівках.

Долучитися до заходу мав змогу кожен полтавець, сплативши благодійний внесок від 200 гривень.

Благодійників зібралося немало, серед них – молочний партнер благодійного заходу ТМ «Зарог», яка надала для дітлахів 100 корисних наборів своєї продукції (їх привезуть наступного тижня, коли Дід Мороз і Снігуронька ходитимуть до малечі – щоб продукт був свіжий), а також частувала молочними смаколиками на вечірці. Представляла підприємство Таміла Рева, керівник полтавського представництва ТОВ “Оржицький молокозавод”.

На благодійному вечорі зібрали близько 300 подарунків на суму близько 47 тисяч гривень, вручати їх будуть уже з середи.

Детальну інформацію про захід читайте тут і тут