Навчання на “ЕКО-ЛАВКАХ”

28.03.2018 р. та 02.04.2018 р. в Києві відбулося навчання за темою: «Молочні продукти ТМ «ЗароГ». Чому варто обрати саме цього виробника?»
У навчанні взяло участь 45 продавців-консультантів мережі магазинів екологічних товарів «Еко-Лавка». Заняття було організовано мережею «Еко-Лавка» та ТОВ «ОРЖИЦЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД».
В рамках програми представники підприємства ТОВ «ОРЖИЦЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» – начальник виробництва та головний технолог – звернули увагу слухачів на основні переваги молочних продуктів ТМ «ЗароГ»:
– Молоко, щи використовується при виготовленні молочних продуктів ТМ «ЗароГ», надходить лише від фермерських господарств. Підприємство твердо дотримується принципу: «якісні молочні продукти виготовляються тільки з якісної сировини». Саме тому виробничі потужності не використовують молоко, закуплене у населення.
– Під час приймання молока-сировини підприємство здійснює суворий контроль його якості.
– Багато часу було присвячено питанням якості продукції. Підприємство має свої атестовані лабораторії – фізико-хімічну та мікробіологічну, де кожна партія сировини та готового продукту проходить контроль у процесі виробництва. Також є графік дослідження продукції третьою стороною, відповідно до якого проводиться аналіз на вміст пестицидів, антибіотиків, важких металів, радіонуклідів та на мікробіологічні показники. Саме на основі незалежних досліджень формується якісне посвідчення на продукцію ТМ «ЗароГ».
– Важливе значення для якості молочних продуктів має якість використаних інгредієнтів. У молочних продуктах ТМ «ЗароГ» використовуються бактеріальні закваски від європейських виробників. При виробництві йогурту використовується натуральний пектин (а не дешевий крохмаль), додаються фруктові наповнювачі, виготовлені з натуральних ягід та фруктів, та натуральні ароматизатори. Наші фруктові наповнювачі виготовляються ТОВ «АГРАНА Фрут», яке є світовим експертом у створенні фруктово-ягідних наповнювачів. Товариство спеціалізується на переробці фруктів та ягід із повним циклом робіт: від вирощювання та заготівлі сировини до переробки й випуску готової продукції. Використана сировина проходить детальний відбір та дослідження за всіма показникам. Фруктові наповнювачі, що використовуються при виробництві молочних продуктів ТМ «ЗароГ», виготовлені згідно з розробленою саме для нас рецептурою без використання штучних барвників, ароматизаторів та стабілізаторів.
– Крім традиційного асортименту продукції, підприємство запустило лінійку сиркових десертів під назвою «Бланманже». Перевагою цього десерту порівняно з аналогами є те, що він виготовлений на 52% з сиру кисломолочного. У якості смако-ароматичних компонентів використано екстракт кави, натуральний ß-каротин, фруктовий наповнювач, про який ішлося вище, та натуральне какао. Поєднання натуральних інгредієнтів забезпечує не тільки неперевершені смакові відчуття, але й користь для травної системи! Користь полягає в тому, що десерт нетермізований, а отже – там збережена корисна мікрофлора сиру кисломолочногою.
– До новинок відноситься й Сирок солоний «Бутербродний з овочами 18% жиру» нетермізований, виготовлений з сиру кисломолочного на 52% та з наповнювачем у вигляді натуральних сушених овочів і трав (паприка шматочками, морква, цибуля, томатний порошок, кріп, петрушка). Користь його полягає в тому, що сирок солоний, як і десерт, нетермізований, а це означає, що корисна мікрофлора збережена.
– Досить багато часу було присвячено презентації термостатної продукції, яку підприємство планує запустити у виробництво. Тепер споживачі матимуть змогу насолоджуватися якісними натуральними молочними продуктами, такими як сметана, кефір, ряжанка та йогурт, виготовленими термостатним способом, тобто густими, з непорушеним згустком, які можна їсти ложкою.
Під час навчання слухачі ознайомилися з найважливішими питання якості молочних продуктів, їх складу та особливостей виготовлення. Було проведено дегустацію повного асортименту продукції з новинками.